ANASAYFA > ÜRÜNLER > >CO2 ISO Tank Konteyner

CO2 ISO Tank Konteyner

Kullanılacağı yere bağlı olarak değişik kapasitelerde ve farklı çerçeve dizaynlarında üretilebilen ISO Tank konteynerlerin çalışma basıncı da tercihe bağlı olarak geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Karbonsan, ürettiği pek çok tank konteyner çeşidiyle değişik ihracat pazarlarında önemli üreticler arasında yerini almıştır.

Karbonsan sıvılaştırılmış gazlar da dahil olmak üzere bir çok sıvının taşınması için müşteri ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş tanklar üretir. Dizayn konusundaki tecrübemiz ve bilgi birikimimiz, müşterilerimize yüksek kalitede, sağlam ve güvenilir çözümler sunabilmemizi sağlamaktadır. Dara ağırlığı bakımından en hafif dizaynlardan birine sahip olan tank konteynerlerimizin hava, kara ve denizyoluyla dünyanın her yerine gidebilmesi için gerekli onayları bulunmaktadır.  Dizayn onayları opsiyonlara ve tank konteynerlerin çalışacağı ülkelere bağlı olarak değişiklikler gösterebilmektedir. En güçlü olduğumuz yönlerimizden biri, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayabilmek için onlarla yakın bir şekilde çalışmamız ve bu sayede tam olarak müşterimizin ihtiyacını karşılayabilen çözümler üretebilmemizdir.
 
CO2 tank konteynerler, karbondioksitin güvenli bir şekilde depolanması ve taşıması için standart 20ft ISO konteyner şeklinde dizayn edilirler. CO2 tank konteynerler mal kaybı olmadan uzun süre içindeki karbondioksiti saklayabilmesi için yüksek kalitede vakum ve çok katlı süper izolasyon malzemesi ile izole edilirler. Nihai kullanıcılara ve operatör firmalara azami derecede kullanım rahatlığı sağlayabilecek özellikler arasında 9 taneye kadar CO2 tank konteynerinin üstüste istif edilebilmesi, entegre basınçlandırma  sistemi, evrak saklama bölümü, muhtelif tesisat kolaylıkları ve vana opsiyonları gibi avantajlar sayılabilir.  Bu tanklar, uzun saklama süresi avantajıyla, 17 bar ila 24 bar basınç aralığında 30 günden daha uzun bir süre depolama tankı olarak da kullanılabilir. İç tank ve borulama sistemlerinin paslanmaz çelikten imal edilmiş olmasından dolayı ve oksijen için kullanılabilmesine imkan verecek şekilde yıkanmış olmasından dolayı, tankın CO2, N2, O2 ve Ar gibi farklı gazların taşımasında kullanılabilmesine de imkan verir. Bu tank konteynerler, isteğe bağlı olarak kriyojenik transfer pompası bağlanabilecek şekilde dizayn edilmiştir.  
 
Karbonsan, tank konteynerlerin kullanım yerine bağlı olarak farklı tiplerde ve farklı çalışma basınçlarında geniş bir seçim imkanı sunmaktadır. Sınai gaz tedarik şirketlerinin ve petrol kuyusu hizmetlerinde çalışan şirketlerin her geçen gün artan Kriyojenik ISO Tank Konteyner ihtiyaçlarını karşılayabilmek için piyasanın en iyi performanslı tank konteynerlerini sunabilme gayreti içindeyiz.