Karbonsan, yeni basınçlı kap üretiminin yanı sıra kenara atıp senelerden beri atıl halde beklettiğiniz her türlü tankın aktif hale gelmesi için, içine koyduğunuz malı istediğiniz gibi muhafaza edemeyen tanklarınızın tadilatı için, az mal taşıyan dorselerinizin kapasitelerinin büyütülmesi için, demirbaşlarınızın size yeniden para kazandırması için de yanınızda...

Karbonsan yeni basınçlı kap imalatında olduğu gibi, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla bütün tank çeşitleri için kaza sonrası tamir, iç tank tamiri, üst yapı tadilatı, tank konteynerlerin putrel değişimi, helyum kaçak testi, vakum kontrolü, tesisat yenilemesi, telemetri montajı gibi tadilat, kapasite büyütme veya küçültme ve yenileme gibi her türlü hizmeti de sağlamaktadır.

Tamir ve bakım hizmeti verilen basınçlı kaplar bütün yasal şartları ve emniyet standartlarını karşılayacak şekilde kapsamlı testlere tabi tutulur. Sertlik, stres, paslanma, kaçak tespiti, boya kalınlığı, yapışma, izolasyon, boru hattı basıncı, metal yorulması, çatlak, çukur, oyuk, kabarcık, şişkinlik, laminasyon ve yangın hasarı vb.’den kaynaklanan fiziksel deformasyonlara ilişkin sıkı kontrollerden geçirilir.

Karbonsan teknik elemanları en zor uygulamalarda bile müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, beklentilere uygun şekilde işini yapmak ve zamanında teslimat gerçekleştirmek için çaba sarf etmektedir.

Tanklarınızda kısmi değişiklik gerekiyorsa, tankta deformasyon oluşmuşsa, ezilmiş veya delinmişse, içe doğru göçmüş veya tank tamamen büzülmüşse, içine konulan mal borulardan veya tespit edemediğiniz bir yerden kaçıyorsa, bir türlü vakum tutturamıyorsanız, kabinini değiştirmek istiyorsanız, tankın boyasının ve tesisatının yenilenmesi gerekiyorsa, Karbonsan sorunlarınızın çözümünde doğru adrestir. Karbonsan tankınızın tamiri ve bakımını gerçekleştirdikten sonra ilk günkü gibi, belki de eskisinden çok daha iyi olduğunu göreceksiniz.

Tamir ve bakım gerektiren her çeşit tankınızdaki sorunların çözümü, vakum problemlerinin giderilmesi, her çeşit basınçlı kapların yenilenmesi ve kapasitesinin büyütülmesi için sizi de Karbonsan’a bekliyoruz.