Üretmekte olduğu depolama tankları, transport tankları ve diğer basınçlı kapların değişik yerlerdeki kullanımlarıyla ilgili olarak müşterilerine servis veren Karbonsan, tecrübeli teknik elemanları ile en zor uygulamalarda bile müşterilerine yardımcı olabilecek bilgi ve beceriye sahiptir.

Karbonsan'ın sadece yeni tank üretimi ve eski tankların tamir ve bakımıyla ilgili faaliyeti bulunmuyor. Karbonsan, basınçlı kap üretiminin yanı sıra, ürün çeşitleri arasında bulunan bütün basınçlı kapların servis, montaj ve periyodik bakım hizmetlerini de sağlamaktadır.

Karbonsan teknik elemanları, gerek sözleşmeli olarak gerekse ihtiyaç duyuldukça müşteri tank ve tankerlerine periyodik kontroller, önleyici ve düzeltici bakım hizmetleri vermektedir. Tankların kullanım ömrünü uzatabilecek bu periyodik kontroller, aynı zamanda muhtemel sorunların büyümeden önlenebilmesini de sağlamaktadır.

Karbonsan’ın, kalite sisteminin EN ISO 9001:2008, PED 97/23/EC ve TPED 99/36/EC normlarına göre uygulanması, bakımının yapılması ve geliştirilmesinde deneyimli mühendisleri ve servis ekibiyle hizmetinizdedir.