Karbonsan’da son on yıl içinde imrenilecek bir büyüme kaydettik. Bu başarılı gelişimi devam ettirebilmek için bütün gücümüzle çalışmaya ediyoruz. En yeni teknolojik imkanlarla donatılan fabrikamız ve üstün işgücü kaynaklarımızla, önde gelen basınçlı kap üreticileri arasındaki yerimizi sağlamlaştırma azmindeyiz. Müşterilerimiz başarılı olursa, biz de başarılı olacağımıza inanıyoruz. 

Hem yurtiçinde hem de yurtdışındaki istikrarlı gelişimi ve rekabet gücüyle her geçen gün daha başarılı bir Uluslararası Şirket haline gelen Karbonsan’a ve Karbonsan’ın sunduğu ürünlere değer katmak için elimizdeki bütün imkanları kullanıyoruz. 
 
Karbonsan’ın değer odaklı bir organizasyon olduğunu söyleyebiliriz. Dünden daha iyi olabilmek için, aşağıda belirttiklerimizle sınırlı olmamak üzere bazı değerleri benimsedik.
 
• Personel
 
Yüksek performanslı personelin işe girmek istediği, çalışan personelin severek kaldığı ve kendisini geliştirebildiği cazip bir şirket olmaya devam etmek istiyoruz. Başarımızın kaynağı çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızın düşünce ve görüşlerini dinler, dikkate alır ve gelişimlerine katkıda bulunmaya çalışırız. Hepimizin ortak noktası, Karbonsan’ın başarısıdır.
 
• Güvenilirlik 
 
Bize olan güveninizin artarak devamını sağlamak ve ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en mükemmel ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak istiyoruz. 
 
•  Maliyet optimizasyonu
 
Karbonsan’da yaptığımız bütün işlerin herkesin gözünde bir değerinin olması, ürünlerimizin uygun bir fiyata mal olması, her geliştirdiğimiz yeni ürünün bir öncekinden daha üstün olması ve işlerimizin verimli bir şekilde yürütülmesini teşvik ediyoruz. Karbonsan’ın hızlı bir şekilde büyümesi ve dünyanın önde gelen kriyojenik tank üreticileri arasına girmesinin sebebi, bize hala ilham veren güçlü değerlerimizdir.
 
•  Güvenlik
 
Çalışanlarımızı, şirketimizin aktif değerlerini ve fabrikamızın bulunduğu çevreyi korumak için çalışma ortamımızda ve güvenlikte standartların gerektirdiği en üst seviyeyi uyguluyoruz.
 
•  Dürüstlük
 
Karbonsan’da işlerimizi etik değerlere uygun ve dürüst bir şekilde yaparız.
 
•  Mükemmellik
 
Yaptığımız işin her bakımdan mükemmel olması için çabalıyoruz.